Wykład: Białoruskie i litewskie projekty niepodległościowe: historia i teraźniejszość

Wykład dr. Andrzeja Pukszto w ramach przedmiotu ogólnouniwersyteckiego Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, „Białoruś 2020”, który kontynuuje serię wykładów w semestrze letnim. Wykładowcy i wykładowczynie to eksperci i ekspertki z różnych dziedzin dotyczących Białorusi – poruszą tematy związane z konsolidacją reżimu autorytarnego, stanu gospodarki, społeczeństwa obywatelskiego i mediów, dynamiki relacji bilateralnych Białorusi z sąsiadami i wizerunku na arenie międzynarodowej. Wykład dr. Andrzeja Pukszto pod tytułem Białoruskie i litewskie projekty niepodległościowe 1905 – 1918 – 1990 – 2020 odbył się 23.03.2021 r.

Andrzej Pukszto – historyk i politolog związany z Uniwersytetem Witolda Wielkiego w Kownie. W latach 2009 – 2020 kierownik Katedry Politologii na wspomnianym uniwersytecie. Jest członkiem Litewskiej Asocjacji Nauk Politycznych.

Autor: Andrzej Pukszto

historyk i politolog związany z Uniwersytetem Witolda Wielkiego w Kownie. W latach 2009 – 2020 kierownik Katedry Politologii na wspomnianym uniwersytecie. Jest członkiem Litewskiej Asocjacji Nauk Politycznych.

Zobacz wszystkie wpisy od Andrzej Pukszto → Zobacz całą redakcję portalu →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *